Prodej rodinného domu 4+2, Kdyně, Domažlice

ODLOŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme ke zpeněžení rodinný dům o dispozici 4+2 v obci Kdyně u Domažlic.

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, nachází se zde půda a obytné podkroví není vybudované. Základy jsou kamenné, objekt je zděné konstrukce, stěny mají tloušťku 60 cm, 45 cm a 30 cm, stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří eternitové šablony a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou štukové a stavba není zateplena.

Dispozičně je dům 4+2. V domě se nachází kuchyně o výměře 15,40 m2, obývací pokoj o výměře 17,48 m², ložnice o výměře 11,84 m², dětský pokoj o výměře 13,12 m², chodba o výměře 10,66 m², koupelna o výměře 6,25 m², WC o výměře 1,20 m², kuchyně o výměře 9,84 m², pokoj o výměře 21,62 m², zádveří o výměře 4,76 m². Podlahová plocha činí 112,17 m².

Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde instalována plastová okna s dvojsklem, příslušenství oken chybí. Obytné prostory jsou orientovány na jihozápad. Vybavení koupelny tvoří sprchový kout, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V obytných místnostech jsou koberce, v kuchyni je položeno lino, koupelna má na podlaze keramickou dlažbu a chodba má na podlaze položenou keramickou dlažbu. V ostatních místnostech je cementový potěr. Dalším vybavením domu jsou anténní rozvody.

V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a je zde zaveden zemní plyn. Dům má ústřední topení pomocí kotle na tuhá paliva a topná tělesa jsou závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody instalován bojler. Stěny objektu jsou podstandardního provedení, střecha je poškozena, okna domu jsou zastaralá, podlahy vykazují známky poškození, vybavení je zastaralé a rozvody v domě jsou zastaralé.

Na pozemku jsou ovocné dřeviny a oplocení tvoří pletivo do ocelových sloupků. Sklon pozemku je mírně svažitý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Je zde možnost parkování na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: Kůlna (Garáž) 5,4 x 5,2, Stodola 7,8 x 3,7.

Dům je postaven v klidné lokalitě v západní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Rodinný dům je v dobrém stavu.

info_outline

Cena: ODLOŽENO

place

Adresa: Kdyně 59, Domažlice

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO