Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Lokalita zpeněžované nemovitosti:

 

Popis zpeněžované nemovitosti:

Mimo dražbu vám nabízíme ke zpeněžení novostavbu zděného rodinného domu o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 102 m² ve vyhledávané a luktativní lokalitě Mikulovice u Pardubic.

Rodinný dům je vhodný jak pro mladou rodinu, tak i pro seniory, neboť stavba je přízemní a lze ji využívat také jako bezbariérovou. Dům příjemně překvapí svou praktičností, obývacím pokojem s kuchyní o velikosti 27 m² se zvýšenými stropy, vybaveností a velkou zahradou, která skýtá dostatek soukromí, neboť nemá žádné přímé sousedy.

Dispozičně a velikostně je dům řešen takto: zádvěří (3,7 m²), ložnice (14,3 m²), pokoj 1 (11 m²), pokoj 2 (11 m²), obývací pokoj s kuchyní (27 m²) a koupelna s toaletou, sprchovým koutem a samostatně stojící vanou (8 m²). Kuchyň s jídelním ostrůvkem a jídelním stolem je kompletně vybavena spotřebiči zn. GORENJE (vestavná lednice, myčka, trouba, mikrovlná trouba).

Vytápění zajištěno podlahovým topením pomocí tepelného čerpadla voda vzduch ve všech místnostech. Střešní krytina Bramac max Protector ebenově černá. Okna s izolačním trojsklem. V koupelně a zádveří s technickým koutem položena keramická dlažba, na chodbě, v ložnici, pokojích a obývacím pokoji kvalitní laminátová podlaha zn. EGGER o tloušťce 8 mm. Internet přiveden.

Prostorná terasa, osazena velkoformátovou 2 cm silnou keramickou dlažbou (60×60 cm), zajistí příjemné posezení jak zepředu, tak z boku domu. Balkonové dveře se vstupem na terasu disponují elektrickou žaluzií, na terasu je taktéž přivedena dostatečně silná kabeláž a příprava k usazení vířivky jakéhokoli výkonu.

Za elektrickou branou ovládanou dálkově na čip pohodlně zaparkují dva automobily na velkoformátové (50×50 cm) pojezdové betonové dlažbě.

Odpady řešeny jímkou (kanalizace se nyní začala v obci budovat, možno budoucí napojení), na pozemku vrtaná studna, do domu voda filtrována přes špičkovou čističku zn. IMRITA.

Dům je plně dokončen včetně zahrady, vybaven, nově zkolaudován a připraven ihned k vašemu nastěhování.

 

insert_drive_file
Dokumenty ke stažení:

 

sell

Cena: 10 990 000 Kč

gavel

Forma prodeje: přímý prodej

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

place

Adresa: V Zahradách (parc. č. 227/33), Mikulovice, Pardubice