Prodej rodinného domu 4+2, Syrovátka, Hradec Králové (LICITAČNÍ ŘÍZENÍ UKONČENO)

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení patrový kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v obci Syrovátka, 15 km jihozápadně od města Hradec Králové.

Dům po kompletní rekonstrukci z r. 2011, situován v klidné části obce (výhled do pole, do ulice jezdí pouze majitelé domů – slepá), garážová vrata na dálkové ovl., funkční zapuštěný bazén, venkovní zastřešená terasa s grilem a udírnou se vstupem do letní plně vybavené kuchyně, zastřešené garážové stání pro 2-3 auta, plně vybavená kutilská dílna – napojen zastřešený altán na sekačku apod., na zahradě krásné trvalé porosty. 200 m od domu dětské a fotbalové hřiště v lesích s hospůdkou.

Znalecký posudek na vyžádání k dispozici.

Velice krásné bydlení v těsné blízkosti Hradce Králové, DOPORUČUJEME PROHLÍDKU DOMU, v případě zájmu zajistíme bezproblémové a rychlé financování.
Podrobný popis rodinného domu:

Samostatně stojící rodinný dům jednoduchého architektonického vzhledu bez podsklepení, se šikmou střechou a vestavěnou lodžií. Dům má v přízemí jednu jednotku o velikosti 2+1 s příslušenstvím, upravené obytné podkroví otevřené dispozice s bytovou jednotkou o velikosti 2+1 s lodžií.

Dům na základových pasech bez izolace, svislá nosná konstrukce zděná s dodatečným zateplením (polystyren), stropy v přízemí s rovným podhledem (v ob. pokoji viditelné trámy) – na části betonový strop a na druhé části přízemí dřevěný trámový strop se záklopem a podbitím a v podkroví šikminy.

Střešní konstrukce – sedlová střecha, dřevěný krov se střešní krytinou taškovou, není osazen bleskosvod, klempířské konstrukce (okapy, žlaby, oplechování parapetů – pozinkovaný plech, vnější omítka hrubá, vnitřní úprava povrchů – přízemí omítky v podkroví omítky a dřevěný obklad.

Okna dřevěná, v podkroví střešní okna. Vnitřní dveře dřevěné, běžného provedení (plné či prosklené), podlahová krytina – keramická dlažba, laminátová plovoucí, dřevěná, PVC.

Vytápění – elektr. přímotopy v ob. pokoji a v podkroví krbová kamna, ohřev TUV – el. bojler.

Přízemí je komunikačně spojeno s podkrovím dřevěným schodištěm, objekt v dobrém technickém stavu od cca roku 2003 postupně modernizován a rekonstruován, cca v roce 2010 provedena vestavba podkroví.

Dispoziční řešení rodinného domu:

Přízemí – předsazená veranda (vstup), spojovací chodba, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou (kuchyňská linka s dřezem, sporák s troubou), schodišťový prostor, ložnice, schodišťová hala, koupelna (vana, sprchový kout, umyvadlo), technická místnost, přípravna s pracovnou.

Podkroví – schodiště, ložnice, šatna, obývací pokoj, kuchyně (kuch. linka s dřezem), koupelna (vana, umyvadlo, WC mísa), lodžie.

Venkovními úpravami jsou zejména: zpevněné plochy, oplocení včetně vrat a vrátek, přípojky (elektro, kanalizace a vody), venkovní bazén, studna, venkovní schody, opěrná zeď, atd.

Pozemky:

Pozemek p. č. 60 – zastavěná plocha a nádvoří – 326 m², zastavěn rodinným domem a vedlejšími stavbami, dále na pozemku venkovní úpravy a trvalé porosty,

pozemek p. č. 61 zahrada – 324 m², v jednotném funkčním celku s p. č. 60, užívá se jako zahrada,

vše v katastrálním území Syrovátka a v obci Syrovátka, okres Hradec Králové, nemovité věci zapsané na LV č. 270

Doprava: nemovité věci jsou přístupné i příjezdné z místní komunikace, parkovací možnosti na vlastním pozemku. Komunikace je místy úzká.

Inženýrské sítě: je možné napojení na veškeré inženýrské sítě v obci – zemní plyn, vodovod a kanalizaci.

credit_card

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Syrovátka 49, Hradec Králové

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek – na vyžádání
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO