Prodej rodinného domu 5+2, Riegrova, Hořice

ODLOŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení rodinný dům 5+2 v klidné vilové zástavbě města Hořic.

Dům o dispozici 5+2 (čp. 1048) je situován v okrajové části obce, jižní stranu lemuje ulice Riegrova, ostatními stranami navazuje na stávající rezidenční zástavbu, ve městě veškerá občanská vybavenost.

Jednopodlažní samostatně stojící objekt s upraveným obytným podkrovím a s částečným podsklepením se šikmou střechou (nad garáží plochá). Dům má v přízemí jednu jednotku o velikosti 2+1 s příslušenstvím, v podkroví jednotka o velikosti 3+1 s příslušenstvím a terasou.

Rodinný dům na základových pasech, svislá nosná konstrukce zděná o tů. zdiva 45 cm, stropy v přízemí s rovným podhledem, v podkroví z části šikminy. Střešní konstrukce dřevěný krov s taškovou krytinou, osazen bleskosvod, klempířské konstrukce (okapy, žlaby, oplechování parapetů – pozinkovaný plech), vnější omítka hrubá – břizolit, vnitřní úprava povrchů omítky, okna dřevěná špaletová, v hale ocelové (plastové) profily. Vnitřní dveře dřevěné, běžného provedení (plné či prosklené) do ocelových zárubní, obklady běžné keramické (sociální zařízení), podlahová krytina v obytných místnostech laminátová plovoucí, keramická dlažba či textilie (koberec). V ostatních místnostech keramická dlažba, v sociálním zařízení osazeny WC mísy, umyvadla, vana a sprchový kout. Vytápění (tepelné čerpadlo), podlahové či teplovzdušné, v přízemí osazeny též dvoje akumulační kamna, jedna místnost bez vytápění, ohřev TUV – el. bojler.

Přízemí je komunikačně spojeno s podkrovím dřevěným jednoramenným schodištěm s podstupnicemi.

Objekt v dobrém technickém stavu, původní stáří z roku 1913, v průběhu stáří probíhala postupná modernizace (zásadnější v roce 1989 a 1999), došlo k dispoziční změnám (vestavby haly v přízemí) a dva nové pokoje v podkroví.

Dispoziční řešení:

Suterén: sklep

 Přízemí: zádveří, schodiště, hala, spojovací chodba, koupelna (sprcha, umyvadlo), samostatné Wc (WC mísa a umyvadlo), kuchyně (kuchyňská linka s dřezem, sporák s troubou), pokoj, spojovací chodba 2, sklad, garáž

Podkroví: schodiště, spojovací chodba, kuchyně (kuch. linka s dřezem), 2 x dětský pokoj, ložnice, koupelna (WC mísa, umyvadlo, vana), komora – technická místnost

Venkovními úpravami jsou zejména: zpevněné plochy, venkovní schody, oplocení včetně vrat a vrátek, přípojky (elektro, kanalizace a vody), atd.

 

Pozemky:

Pozemek označený jako stp.č. 1110 – zastavěná plocha a nádvoří – 371 m2, z větší části zastavěn rodinným domem, venkovní úpravy a trvalé porosty

Pozemek označený jako p.č. 2065/5 – zahrada – 391 m2, v jednotném funkčním celku se stp. 1110, užívá se jako zahrada,

vše v katastrálním území Hořice v Podkrkonoší a v obci Hořice, okres Hradec Králové, nemovité věci zapsané na LV č. 1154

info_outline

Cena: PRODEJ ODLOŽEN

place

Adresa: Riegrova 1048, Hořice

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek

Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO