Prodej 1/2 podílu rodinného domu 3+2, Hejnice, Liberec

500 000 Kč

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení ideální polovinu na rodinném domu a pozemcích v obci Hejnice, 16 km severovýchodně od Liberce.

Předmětem prodeje je podíl ve výši 1/2 k nemovitým věcem sestávající z: Pozemku p.č. St. 917 – zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba, rodinný dům, č.p. 575 (stavba stojí na pozemku p.č. St. 917), a dále pozemku p.č. 1740 – zahrada, vše v k.ú. Hejnice, obec Hejnice, okres Liberec.

Popis stavby:

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva s částečně využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou eternitovými šablonami. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části města Hejnice, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Předmět prodeje se nachází na adrese: Hejnice 575, 463 62 Hejnice. Parkování je možné ve vlastní garáži.

Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, vlastní studnu, vlastní žumpu na vyvážení. Dle informací ČSÚ, ve městě Hejnice je dále možné napojení na tyto inženýrské sítě: hloubková kanalizace, obecní vodovod, plynové vedení.

Objekt sestává z bytové jednotky o velikosti 3+2 s kompletním sociálním zařízením. Přesná vnitřní dispozice objektu nebyla zjištěna, neboť přes písemnou výzvu nebyl povinným předmět ocenění zpřístupněn. Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů, místního šetření a dle sdělení vlastníka, přes 100 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt pravděpodobně procházel jen běžnou údržbou prvků krátkodobých životností, která byla v posledních letech zřejmě značně zanedbaná. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni prohlídky uvažovat jako stavba ve špatném stavu (předpoklad provedení rozsáhlejších stavebních úprav).

Za rodinným domem je situována přízemní, zděná vedlejší stavba pod pultovou střechou krytou standardní povlakovou krytinou IPA. Na zadní část této navazuje přízemní zděná vedlejší stavba pod pultovou střechou krytou plechovou krytinou a z části standardní povlakovou krytinou IPA. Vpravo od těchto je situována přízemní zděná vedlejší stavba pod pultovou střechou krytou plechovou pozinkovanou krytinou a z části standardní povlakovou krytinou IPA.

Pozemky:

Pozemky leží v mírně sklonitém terénu, tvoří jednotný funkční celek s přístupem po veřejné zpevněné komunikaci na pozemku p.č. 1451 – ostatní plocha a pozemku p.č. 1268/1 – ostatní plocha, které jsou ve vlastnictví: Liberecký kraj, U Jezu 642/2a, Liberec IV-Perštýn, 46001 Liberec.

info_outline

Cena: 500 000 Kč

place

Adresa: Hejnice 575, Liberec

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO