Prodej stavebního pozemku, Ostrava

ZPENĚŽENO

Lokalita zpeněžované nemovitosti:

 

Popis zpeněžované nemovitosti:

Z pověření insolvenční správkyně vám nabízíme z majetkové podstaty ke zpeněžení stavební pozemek v Ostravě o celkové výměře 2307 m2.

Pozemek se nachází v Michálkovicích, městském obvodu statutárního města Ostravy a je situován v souvislé zástavbě rodinných domů, při místní komunikaci Československé armády. Pozemek je dobře dopravně dostupný, stanice MHD (trolejbus, autobus) se nachází ve vzdálenosti do 100 m. Dopravní spojení do centra města Ostravy je dobré, cca 10 minut jízdy autem a cca 15 minut MHD. Centrální část městského obvodu s úřadem a základními službami je ve vzdálenosti cca 700 m, kompletní služby a infrastruktura jsou v centru města vzdáleném cca 6 km.

Zpeněžovaný pozemek leží mezi ulicemi Briketářská a Československé armády, pozemek je přístupný po zpevněné komunikaci s asfaltovým povrchem, na parcelách č.57/20, č.617/1, č.621/1 a č.29/2, zapsaných na LV 1259, jako ostatní komunikace, vlastník je Statutární město Ostrava, městský obvod Michálkovice. Inženýrské sítě se nachází v ulici Briketářská a částečně v ulici ČSA. Pozemek není oplocený, na pozemku se nenachází žádné stavby, pozemek je mírně svažitý k jihu, je zatravněný a částečně porostlý stromy, v  docházkové vzdálenosti cca 100 m se nachází zastávka MHD, občanská vybavenost je úplná.

Pozemky nyní bez využití, povrch tvoří převážně travní porost a částečně okrasné stromy. Inženýrské sítě (elektro, voda, plyn, kanalizace) se nachází v dosahu pozemku. Na části pozemku je pod povrchem veden zatrubněný potok.

Územní plán: Dle územního plánu města Ostrava se pozemek nachází v zóně bydlení v rodinných domech.

 

insert_drive_file
Dokumenty ke stažení:

Znalecký posudek

Pokyn zajištěného věřitele (na vyžádání)

 

sell

Cena: ZPENĚŽENO

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

place

Adresa: kat. území Michálkovice, parc. č. 40/1, Ostrava