Prodej garáže 18 m², Broumov (LICITAČNÍ ŘÍZENÍ UKONČENO)

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení řadovou garáž v Broumově u Náchoda.

Předmětem prodeje je konkrétně:

Pozemek označený jako stp.č. 535, jehož součástí je stavba bez čp/če – garáž a ideální 1/11 pozemku označeného jako p.p.č. 878/4, vše v katastrálním území Velká Ves u Broumova. Uvedené nemovité věci jsou zapsány na LV č. 2012 a č. 1835 pro katastrální území Velká Ves u Broumova, obec Broumov u katastrálního úřadu pro Královohradecký, katastrálního pracoviště Náchod.

Prodávané nemovité věci se nachází se v obci Broumov a to v její okrajové části (východní), v místní části Velká Ves. Vzdálenost od centra obce je cca 600 m západním směrem, v okolí se nachází jak výrobní objekty, tak rezidenční stavby. Jižní stranu lemuje ulice Husova, východní ulice Osvobození, ostatními stranami navazují na stávající zástavbu. V obci je komplexní občanská vybavenost, nádraží BUS a ČD. V bezprostřední blízkosti se však nachází jen omezená občanská vybavenost.

Garáž je řadová vnitřní v bloku pěti garáží, pravděpodobně betonová samonosná skořepina, bez funkční izolace proti zemní vlhkosti, postavená na zpevněné ploše. Na jižní straně odvětrání dvěma průduchy, strop betonový, střecha plochá se živičnou krytinou, klempířské prvky – oplechování z pozinkovaného plechu. Dešťová voda svedena na terén, vjezdová vrata ze severní strany plechová dvoukřídlová. Před garáží zpevněná asfaltová plocha s odvodněním.

info_outline

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Broumov, část Velká Ves

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO