Prodej rodinného domu 5+1, Resslova, Sadská (LICITAČNÍ ŘÍZENÍ UKONČENO)

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení rozestavěný rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími v Sadské, okres Nymburk.

Nemovitost je umístěna na západním okraji města v ulici Resslova a je dobře dostupná z místní zpevněné komunikace. Nejbližší autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti 500 m. Jedná se o rezidenční lokalitu na okraji zastavěného území.

V roce 2010 byla započata výstavba základů, stavba měla být dokončena jako pasivní dům s termoizolačním zdivem a trojskly. Stavba je postavena z pórobetonových tvárnic YTONG. Má polovalbovou střechu pokrytou střešní krytinou. Dále jsou zde hnědá plastová okna a vchodové dveře, vchod do domu je v nízkém navazujícím přístavku. Zcela chybí fasáda a veškerá úprava jak venkovního vzhledu, tak vnitřních prostorů, podlah, omítek, dveří a dalších konstrukcí. Na podlaze se nachází beton. Možnost napojení na elektřinu, vodovod, kanalizaci, stavba přípojky elektřiny byla již započata. Na hranici pozemku je veden plyn s případnou možností připojení. V plánu je vytápění horkovzduchem a krbovými kamny, k nimž je připraven komín.

V prvním nadzemním podlaží bylo v plánu rozdělení na předsíň, chodbu, dvě místnosti, obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a zimní zahradou. Do druhého podlaží, tedy obývaného podkroví, vedou betonové schody. Zde jsou nedokončené příčky. Toto podlaží mělo být rozděleno na čtyři místnosti a koupelnu.

Zastavěná plocha domu činí 138 m²., odhad užitné plochy domu 203 m². Stavba na pozemku parc. č. St. 1964/26, který je zapsaný na LV č. 3149.

info_outline

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Resslova, Sadská

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO