Prodej bytu 2+1, Rokycany

ODLOŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme ke zpeněžení bytovou jednotku 2+1 v Rokycanech (omlouváme se za dočasnou kvalitu fotografií, přefocení objektu proběhne v nejbližší době, děkujeme).

Součástí bytové jednotky je ložnice o výměře 13,02 m², kuchyně o výměře 10,80 m², koupelna o výměře 3,28 m², WC o výměře 1,50 m², chodba o výměře 6,25 m², obývací pokoj o výměře 15,75 m² a sklepní kóje o velikosti cca 2,2 m². Podlahová plocha vč. příslušenství činí 52,80 m2.

Bytové jádro je umakartové. Vnitřní omítky jsou vápenné. V bytě jsou instalována dřevěná okna s dvojsklem, včetně vnitřních žaluzií. Obytné prostory jsou orientovány na sever, jih. Vybavení koupelny tvoří klasická vana, umyvadlo, na WC je klasická toaleta. Vnitřní dveře jsou dřevěné prosklené, v některých místnostech chybí, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni se nachází zastaralá kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů a plynový sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V celém bytě včetně koupelny je podlaha řešena linem, na němž jsou položené koberce. Do bytu je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, má připojení na veřejnou kanalizaci a rozvod zemního plynu je připojen. Řešení vytápění v bytě: plynové WAW a elektrické přímotopy. V bytě je instalován plynový průtokový ohřívač na ohřev vody. Stěny bytu jsou podstandardního provedení, okna v bytě mají podstandardní provedení, podlahy jsou zastaralé, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé.

Prodávaná bytová jednotka se nachází v původním neudržovaném stavu, a je vhodná ke kompletní rekonstrukci.

info_outline

Cena: ODLOŽENO

place

Adresa: Rokycany

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO