Prodej bytu 2+1, Přelouč

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Nabízíme ke koupi mimo dražbu slunný a prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 ve vyhledávané a klidné lokalitě přeloučského sídliště – ulice náměstí 17. listopadu.

V tuto chvíli probíhá dokončení revitalizace bytového domu – dům je nově zateplen, s novou fasádou a novými vchodovými dveřmi na čip, novými schránkami a celkovou úpravou před domem. V roce 2015 byla provedena výměna stoupaček, instalován nový výtah a provedena výměna oken za plastová.

Bytová jednotka, umístěna v 6 NP o celkové ploše 55 m², byla v roce 2015 částečně modernizována – proveden obklad vany, položena keramická dlažba v koupelně a WC, instalována nová kuchyňská linka, usazena nová plastová okna.
Byt je dispozičně řešen následovně – vstupní chodba s vestavnými skříněmi, koupelna s vanou, samostatná toaleta, technická místnost, dva velké samostatné neprůchozí pokoje, samostatná kuchyň. Podlahové krytiny – PVC. K bytu náleží sklep, k dispozici také uzamykatelný balkon na patře.

Bytová jednotka v původním, ale udržovaném stavu – je tedy připravena k rekonstrukci přesně podle Vašich představ nebo samozřejmě dále k užívání – vše plně funkční.

Parkování je možné bezplatně před domem, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Park přímo před domem, za domem z druhé strany nové dětské hřiště, lavičky.

credit_card

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: náměstí 17. listopadu, Přelouč

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce mimo dražbu

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO