Prodej podílu 2/9 rodinného domu 4+1, Praha – Čakovice

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení podíl 2/9 rodinného domu 4+1 v Praze – Čakovicích.

Zpeněžovaná nemovitost je řadový objekt s jedním nadzemním podlažím. Dům nemá podsklepení, nachází se zde půda a disponuje z části vybudovaným obytným podkrovím. Podkrovní část tvoří jeden pokoj, který je od ostatního půdního prostoru oddělen zděnými stěnami.

Základy jsou železobetonové izolované, konstrukce objektu je zděná, tloušťka stěn je 50 cm a stropy jsou keramicko-betonové. Střecha je sedlová, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno.

Dispozičně je dům řešen jako 4+1. V domě se nachází pokoj o výměře 21,93 m², pokoj o výměře 12,15 m², pokoj v podkrovní části o výměře 21,84 m², kuchyně o výměře 6,21 m², koupelna o výměře 2,85 m², předsíň o výměře 8,16 m², zádveří o výměře 2,21 m², půda o výměře 38,00 m². Podlahová plocha činí 75,35 m². Podlahová plocha vč. příslušenství činí 113,35 m².

Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde instalována dřevěná okna s dvojsklem, příslušenství oken chybí. Orientace obytných prostor je na sever, jih, západ. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Obě místnosti jsou ve značně dezolátním stavu, jak ilustrují přiložené fotografie (chybějící omítky, keramické dlaždice, svépomocí opravená elektroinstalace). V domě jsou použity dřevěné plné interiérové dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni je instalována kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. V domě je použita tato osvětlovací technika: lustry, směrové lampy. Obytné místnosti mají na podlaze lino, v kuchyni je na podlaze lino, v koupelně je položen koberec a v chodbě je na podlaze lino. V ostatních místnostech je lino.

V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a rozvod zemního plynu je připojen. Dům je vytápěn ústředně pomocí plynového kotle a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem.

Na pozemku, který náleží k objektu, jsou okrasné dřeviny a vzrostlé stromy, pozemek je oplocen zděným plotem. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je dobrá – přímo u objektu. Součástí jsou tyto venkovní stavby: garáž (3,6m x 5,5m) a kolna (2,5m x 5,5m).

Dům je postaven na východním okraji města Prahy, v části Čakovice, charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Dostupnost obchodů je úplná – vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je kompletní soustava základních, středních i vysokých škol včetně specializovaných zařízení a je zde kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. Je zde kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, je zde kompletní sestava úřadů a v místě je pobočka České pošty.

Zpeněžované nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny. Rodinný dům je před rekonstrukcí.

info_outline

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Hrdinova 274/11, Praha – Čakovice

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO