Prodej 1/2 podílu bytu 3+1, Zlín

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme ke zpeněžení ideální polovinu bytové jednotky o dispozici 3+1 ve Zlíně.

Byt je umístěn v typovém panelovém bytovém domě. Počet nadzemních podlaží domu je 7 s výtahem.  V posledních 10 letech proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: okna – částečná, zateplení pláště – částečná, výtah – celková, vertikální rozvody – celková.

Bytová jednotka je umístěna v 6. podlaží a její dispozice je 3+1. Součástí bytové jednotky je předsíň o výměře 9,97 m², pokoj o výměře 8,91 m², pokoj o výměře 20,90 m², pokoj o výměře 12,21 m², kuchyně o výměře 12,17 m², koupelna o výměře 2,96 m², WC o výměře 1,19 m², lodžie o výměře 2,70 m², sklep o výměře 3,06 m². Podlahová plocha činí 68,31 m². Podlahová plocha vč. příslušenství činí 74,07 m².

Bytové jádro je umakartové. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. V bytové jednotce jsou instalována dřevěná okna s dvojsklem, v celé jednotce s žaluziemi. Obytné prostory jsou orientovány na sever, jih. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné a dřevěné prosklené, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni se nachází kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů a elektrický sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech a kuchyni je položeno lino. Mezi další vybavení bytu patří digestoř a odvětrání prostorů ventilátory.

V bytě je zavedena elektřina o napětí 230V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, má připojení na veřejnou kanalizaci a zemní plyn zde není zaveden. Byt je vytápěn ústředním topením (dálkové) a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dálkově.

Bytový dům je postaven v severní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná – vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody.

info_outline

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Na Honech I 4901, Zlín

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Znalecký posudek
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej

Prodej stavebního pozemku 836 m2, Mikulovice u Pardubic

5 425 640 Kč

Prodej podílu 1/6 bytové jednotky 3+1, Chotěboř

290 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, Mikulovice, Pardubice

10 990 000 Kč

Prodej souboru pozemků, Veselí nad Moravou

CENU NABÍDNĚTE

Prodej podílu 1/8 rodinného domu se třemi BJ, Brno

ZPENĚŽENO