Prodej rodinného domu, Převýšov (LICITAČNÍ ŘÍZENÍ UKONČENO)

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení rodinný dům v obci Převýšov č. p. 75 v okrese Hradec Králové.

Velice hezký pozemek v klidné a žádané lokalitě zastavěný rodinným domem s výborným napojením na dálnici. Dům ve velice špatném technickém stavu, nutná kompletní rekonstrukce.

Předmětem prodeje je pozemek označený jako stp.č. 85, jehož součástí je stavba č.p. 75 – rodinný dům a pozemek označený jako p.p.č. 51/9 – zahrada, vše v katastrálním území Převýšov a v obci Převýšov, okres Hradec Králové, nemovité věci zapsané na LV č. 79

 

Konstrukční řešení domu:

Jednopodlažní samostatně stojící objekt jednoduchého architektonického vzhledu (obdélníkového tvaru) s malým podsklepení (zanedbatelné) se šikmou střechou. Dům má v přízemí jednu jednotku o původní velikosti 3+1 s příslušenstvím, podkroví bez využití – půda. Dům na základových pasech bez izolace proti zemní vlhkosti, v části provedena izolace, ale z důvodů pravděpodobně nekvalitního provedení – neplní zcela svoji funkci, svislá nosná konstrukce zděná z plných cihel o tl. cca 50cm. V části domu (vpravo od vstupu v zádveří a v koupelné) – rovný podhled – sádrokartonové desky přichycené na dřevěné stropní trámy (zateplení slámou), ve zbývající části bez stropní konstrukce jen dřevěné trámy napříč domu. Střešní konstrukce – sedlová střecha, dřevěný krov se střešní krytinou z asfaltových šablon, není osazen bleskosvod, klempířské konstrukce (okapy, žlaby) z pozinkovaného plechu, oplechování parapetů a ostatní chybí. vnější omítka na části domu (jih, západ) omítka hrubá, dále dvouvrstvá omítka, Vnitřní úprava povrchů v části omítky v části chybí (tam kde byl původně sádrokarton), okna pastová, vnitřní dveře jen do kuchyně, jinak chybí, vchodové dveře plastové, podlahová krytina v obývacím pokoji a jídelně s kuchyní laminátová, jinak místy dlažba či podlaha chybí (beton), vytápění bylo původně ústřední s kotlem a osazeny deskové radiátory – v převážné časti radiátory demontovány a kotel nefunkční, taktéž zdroj TUV chybí. V kuchyni osazena kuchyňská linka se sklokeramickou deskou a el. troubou (digestoř).

Dispoziční řešení a stavebně technický stav:

Podsklepení – malý sklep (cca 3x 3m), nebylo možné shlédnout

Přízemí – vstupní hala se vstupem do sklepa, vpravo vstup do kuchyně s jídelnou (14,5 m²), která tvoří jednu místnost společně s obývacím pokojem (19,5 m²). Rovně ze zádveří vstup do původní koupelny (4,2 m² – chybí podlaha, obklady i zařizovací předměty), vlevo pak vstup do velkého prostoru bez podlah a příčky (35,6 m²), kde byly původně dva pokoje (14,7 m² a 17,3 m²), vnitřní povrch tvořily původně sádrokartonové desky (obklad) a taktéž strop byl z SKD desek se zateplením – ke dni prohlídky už jen dřevěné stropní trámy. V prostoru původního samostatného WC zůstala jen WC mísa – chybí podlaha, obklady dveře apod.

Stáří domu není dochováno, cca 80 let, zhoršený stavebně technický stav způsobený demontáží podlah topení stropu příček a obkladů. Na několika místech je vidět vzlínající zemní vlhkost. Dům vyžaduje zásadní rekonstrukci a modernizaci. Dům je napojen na veřejný vodovodní a kanalizační řád, elektro 230/400, možné napojení na zemní plyn.

 

Stodola – sklad

Jednopodlažní objekt bez podsklepení, přímo navazuje na jižní straně na rodinný dům, zděný z plných cihel, bez oken a dveří, stropní konstrukce chybí, střešní konstrukce – sedlová střecha, dřevěný krov se střešní krytinou z asfaltových šablon, není osazen bleskosvod, klempířské konstrukce (okapy, žlaby) z pozinkovaného plechu, podlaha chybí.

 

Pozemky

Pozemek označený jako stp.č. p.č. 85 – zastavěná plocha a nádvoří – 248 m² z větší části zastavěn rodinným domem, dále na pozemku venkovní úpravy a trvalé porosty.

Pozemek označený jako pozemková parcela p.č 51/9 – zahrada – 1.199 m², v jednotném funkčním celku s stp.č. 85, užívá se jako zahrada, povrch převážně travní porost a trvalé porosty, na pozemku dále studna a venkovní úpravy.

info_outline

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Převýšov 75

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:
Znalecký posudek – na vyžádání
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej
Nebyly nalezeny žádné výsledky.