Prodej rodinného domu, Frýdlant nad Ostravicí

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme prodej rodinného domu v obci Frýdlant nad Ostravicí č. p. 1486 v okrese Frýdek-Místek.

Nemovitost se nachází u hlavní silnice mezi ulicemi Hlavní a Revoluční ve městě Frýdlant nad Ostravicí. Objekt leží v komerční zóně města v blízkosti se nachází například prodejny potravin, benzinové pumpy, lékárna či restaurace. Na východní i západní straně od nemovitosti vedou železniční tratě.

Dům disponuje jedním nadzemním podlaží, byl zkolaudován v roce 1992. Jedná se o stavbu s železobetonovou konstrukcí, která je vyplněna cementotřískovou deskou a zateplením. Střecha, která byla zhruba před pěti lety opravována, je tvořena velkými slepovanými čtverci asfaltové lepenky. Objekt, který je z velké části podsklepený, je napojen na přípojky vodovodu a elektřiny. Plyn ani internet není zaveden. Vytápění je pomocí elektrického kotle, ohřev teplé vody je pak zajištěn bojlerem. Stavba nedisponuje komínovými průchody ani podsklepením.

Hlavní vchod je umístěn na průčelní stěně. Po vstupu do objektu jsou dvoje dveře od sociálních zařízení. Vlevo se pak nachází skleněné dveře vedoucí do pojišťovací kanceláře. Na pravé straně je vchod do restaurace. V zázemí restaurace je několik malých místností včetně kuchyně. Z restaurace je možný vstup skrze skleněné dveře na podstřešenou zahradní terasu, kde jsou dřevěné lavice a stoly. Podlaha je tvořena venkovní dlažbou. Za objektem je pak malý dvorek s vlastním vjezdem.

Parkování je možné na sousedních pozemcích a nedaleko je umístěno parkoviště. Pozemek parc. č. 1192/3, na kterém se objekt nachází, je rovinatý a oplocený. Tento pozemek je ve vlastnictví jiného majitele, tudíž není předmětem prodeje.

Dle informací z územního plánu města Frýdlant nad Ostravicí je pozemek parc. č. 1192/3, na kterém se objekt občanské vybavenosti nachází, veden jako součást plochy občanské vybavenosti.

Frýdlant nad Ostravicí je město ležící po obou stranách historické moravsko-slezské zemské hranice v podhůří Moravskoslezských Beskyd. Obec se nachází v údolí řeky Ostravice při úpatí nejvyšší hory Beskyd – Lysé hory v průměrné nadmořské výšce 360 metrů. Katastrální výměra města činí 21,88 km² a žije zde 9895 obyvatel. Město se člení na části: Frýdlant, Lubno a Nová Ves. Frýdlant nad Ostravicí je taktéž obec s rozšířenou působností a pověřenou obcí. Ve městě je veškerá občanská vybavenost a možnost napojení na všechny inženýrské sítě.

Zastavěná plocha objektu činí odhadem 132 m².

info_outline

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Frýdlant nad Ostravicí 1486

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

Dokumenty ke stažení:
Znalecký posudek – na vyžádání
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání

Další nemovitosti na prodej
Nebyly nalezeny žádné výsledky.