Prodej rodinného domu, Hroška, Hrochův Týnec

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení rodinný dům v obci Hroška u Rychnova nad Kněžnou.

Klidná obec se 642 obyvateli nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost jako je školka, škola (1-4st), úřad, pošta, knihovna, hospůdka, sportoviště i obchod. Rodinný dům se nachází na samostatném vlastním pozemku a je částečně podsklepený, s obytným podkrovím. Dům obsahuje celkem 3 bytové jednotky: bytovou jednotku 3+kk v přízemí (56,02m2), kdy WC je samostatně na společné chodbě, druhá bytová jednotka je v podkroví 4+kk (142,3 m2), kterou je možno jednoduchou stavební úpravou celou uzavřít. V přízemí je další jednotka 1+kk (63,38m2) přístupná i bočním vchodem, kdy WC je samostatně na společné chodbě. Dům disponuje lodžií o rozměrech 4,68m2, balkonem o rozměrech 2,71m2 a terasou o velikosti 28,81m2.

Dům má nově vyměněná plastová okna s dvojitým sklem. V roce 2012 byla provedena výměna střešní krytiny, el. bojlerů a oken v obytných místnostech. Osazeno nové střešní okno a nová kuchyňská linka v podkroví včetně spotřebičů (myčka, digestoř, el. varná deska, trouba).

credit_card

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Hroška, Hrochův Týnec

gavel

Forma prodeje: přímý prodej

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

Další nemovitosti na prodej
Nebyly nalezeny žádné výsledky.