Prodej 1/2 podílu rodinného domu 3+kk, Běchary

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenční správkyně vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení následující:

Spoluvlastnický podíl o velikosti id. 1/2 rodinného domu č.p. 43 a pozemků parc. č. st. 31 a parc. č. 43 v obci Běchary, okres Jičín, katastrální území Běchary. Prodejní cena podílu nemovitostí dle znaleckého posudku – 990.000,-

Pozn.: Omlouváme se za kvalitu fotografií, nemovitost byla v době fotodokumentace v procesu vyklízení, děkujeme.

Rodinný dům je samostatný objekt, stavba má 1 nadzemní podlaží, dispozičně 3+kk. Dům není podsklepený. V objektu je půda a nemá vybudované podkroví. K domu náleží garáž se samostatným vjezdem a dílna. Parcela stavební č. 31 má celkovou výměru 404  m², parcela pozemková č. 43 má celkovou výměru 80  m². Podlahová plocha domu vč. příslušenství je 87,91  m². Prodávané nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

Základy domu smíšené a objekt je smíšené konstrukce. Stropy jsou dřevěné trámové, střecha je sedlová, krytinu tvoří pálená taška a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou břízolitové a zateplení pláště není provedeno. Objekt prošel rozsáhlejší rekonstrukcí v roce 1970, nyní objekt potřebuje rekonstrukci znovu.

Vnitřní omítky jsou vápenné. Okna jsou špaletová. Obytné místnosti jsou orientované na východ a jih. Kuchyňské vybavení tvoří plynový sporák. V koupelně se nachází klasická vana a umyvadlo. Toaleta se v domě nenachází, je zde pouze chemické WC. Interiérové dveře jsou dřevěné plné a dřevěné prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Podlahové krytiny v jednotlivých typech místností: chodba – lino, koupelna – beton, kuchyně – lino, místnosti – koberce, lino.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V. Voda je přivedena z obecního vodovodu. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. V domě je používán zemní plyn s individuálním napojením na tlakovou lahev. Vytápění je řešeno lokálně kamny a ohřev vody zajišťuje bojler.

Celková výměra pozemku kolem domu činí 484  m². Sklon pozemku je rovinatý. Pozemek je oplocený dřevěným plotem a je bez porostů. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby – stodola a dílna. Součástí rodinného domu je garáž. Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Rodinný dům je postaven ve střední části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě rodinnými domy se zahradami.

sell

Cena: ZPENĚŽENO

gavel

Forma prodeje: přímý prodej – prodej nejvyšší nabídce
(termín pro podávání nabídek není stanoven)

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

place

Adresa: Běchary 43, 507 32 Běchary (okres Jičín)