Prodej bytu 2+kk, Pardubice

ZPENĚŽENO

Lokalita zpeněžované nemovitosti:

 

Popis zpeněžované nemovitosti:

Prodej bytové jednotky mimo insolvenci v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk s balkonem a sklepní kójí ve vyhledávané lokalitě developerského projektu U Vinice.

Byt o celkové ploše 61 m², umístěn v 5 nadzemním podlaží s orientací oken na jihozápad, je plně a nadstandardně vybaven. Kuchyň na míru s vestavnou chladničkou s mrazákem, myčkou, digestoří, troubou a mikrovlnou troubou disponuje jak jídelním stolem, tak kuchyňským ostrůvkem s barem a úložným prostorem.

Koupelna s WC a vanou (5,5 m²), v ložnici (17,5 m²) vestavné skříně na míru. Balkon se vstupem z obývacího pokoje (26 m²) o velikosti 5 m², sklepní kóje 2,5 m².

Pod Vinicí je jedna z nejvyhledávanější pardubickou lokalitou v bezprostřední blízkosti parků a sportovišť, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti, ve vedlejším vchodě privátní wellness. Kolaudace samostatně stojícího zděného bytového domu s výtahem v roce 2017.

Volné ihned. Byt je nyní obsazen bezproblémovým a bonitním nájemníkem, na bytové jednotce neváznou žádná břemena ani úvěry (číslo bytu 504, č.p. 2843).

 

sell

Cena: ZPENĚŽENO

gavel

Forma prodeje: přímý prodej mimo insolvenci – prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

place

Adresa: Pod Vinicí 2843, 53002 Pardubice