Prodej bytu 3+1, Hradební, Svitavy (LICITAČNÍ ŘÍZENÍ UKONČENO)

ZPENĚŽENO

Lokalita

Popis

Z pověření insolvenčního správce vám nabízíme z majetkové podstaty dlužníka ke zpeněžení byt o dispozici 3+1 ve Svitavách.

Bytová jednotka o celkové podlahové ploše 67,8 m² (+ 3 m² lodžie) je situována ve 4. podlaží bytového domu č. p. 1983, okna z kuchyně a pokoje jsou orientována na východ, obývací pokoj na jih a ložnice s lodžií na západ. Vytápění i ohřev TUV jsou z centrální kotelny, v místnostech osazeny deskové radiátory. Před 10 lety byla provedena částečná modernizace bytu, kdy umakartové jádro bylo nahrazeno zděným sociálním zařízením, došlo i k drobným dispozičním změnám, dále byla provedena dodatečná izolace podlah proti kročejovému hluku a byly provedeny nové nášlapné vrstvy podlah – lamino. Byt je v dobrém technickém stavu.

Podrobné výměry jednotlivých místností a příslušenství:

Obývací pokoj – 18,70 m², pokoj – 12,10 m², ložnice – 12,00 m², kuchyně – 9,65 m², chodba –  6,57 m², koupelna – 5,20 m², WC – 1,10 m². K bytu náleží i sklep – 2,5 m² a lodžie – 3,0 m².

Bytový dům je typový panelový s osmi nadzemními a jedním podzemním podlažím. Jednotlivá podlaží jsou přístupná po dvouramenném schodišti, je zde i osobní výtah. Dům byl kolaudován v roce 1980, cca před 10 lety proběhla revitalizace domu včetně zateplení. Základy betonové s izolací proti zemní vlhkosti, nosné i nenosné stěny jsou železobetonové – prefabrikované (panely). Střecha plochá, osazen bleskosvod.

Centrum města leží ve vzdálenosti cca 100 m východně. V blízkém okolí se nachází nejen rezidenční zástavba – bytové domy, ale je zde i částečně dostupná občanská vybavenost (obchody, restaurace, finanční úřad, ZŠ, okresní soud apod.). Zastávka MHD je ve vzdálenosti cca 300 m, zastávka ČD (nádraží) je východně cca 1,2 km. Bytový dům je napojen na veškeré IS, v obci Svitavy je kompletní občanská vybavenost.

POZNÁMKA: V rámci tohoto probíhajícího insolvenčního řízení je možno odkoupit i řadovou garáž, není však podmínkou.

Řadová garáž se nachází od bytového domu cca 150 m jihozápadním směrem, dobře přístupná po místních asfaltových komunikacích.

Odkaz na informace o řadové garáži:

Prodej řadové garáže, Svitavy (LICITAČNÍ ŘÍZENÍ UKONČENO)

credit_card

Cena: ZPENĚŽENO

place

Adresa: Hradební 1983, Svitavy

gavel

Forma prodeje: přímý prodej, prodej nejvyšší nabídce

phone

Prohlídky: možno dohodnout telefonicky +420 777 892 239 nebo e-mailem info@insolvenciagroup.cz

Dokumenty ke stažení:
Znalecký posudek – na vyžádání (info@insolvenciagroup.cz)
Pokyn zajištěného věřitele – na vyžádání (info@insolvenciagroup.cz)

Další nemovitosti na prodej
Nebyly nalezeny žádné výsledky.